DELEGARI ARBITRI SI OBSERVATORI WEEKEND-UL 10-11.06.2017

0
436
Ne puteți ajuta cu un share, un like sau să ne trimiteți știri pe WhatsApp!

Liga a IV-a, Seria A, sezon 2016 – 2017 – Etapa 21   

Someşul Odoreu – Viitorul Viile Satu Mare

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: PENEGHI SERBAN

A1: SALAGEAN NORBERT

A2: SCHWARTZKOPF ZSOLT

ARBITRU JUNIORI: ESTAN ALEX

OBS: ZIMAN CORNEL

———————————————————

Speranța Halmeu – Unirea Păuleşti

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: HARIS ARMIN

A1: SULYOK ADRIAN

A2: BATHORY STEFAN

ARBITRU JUNIORI: BONTIDEAN DANIEL

OBS: BORZ IONEL

———————————————————

Dari Lipău – FC Certeze

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: NEICHI SERGIU

A1: POP EMANUEL

A2: TABACARU SERGIU

OBSERVATOR DE ARBITRI: NASTRUT LIVIU

OBSERVATOR DE JOC: MULCUTAN FLORIN

———————————————————

Venus Dumbrava – CS Someşul Oar

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: CHIRILOAIA CIPRIAN

A1: MAN CATALIN

A2: COSTEA GABRIEL

ARBITRU JUNIORI: SICIAN MIHAI

OBS: VIGU IOSIF

———————————————————

Dacia Medieşu Aurit – AS Livada

SAMABATA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: MOLDOVAN ANDREI

A1: POP CRISTIAN

A2: LUKACS LEVENTE

ARBITRU JUNIORI: CABA GABRIEL

OBS: POR CONSTANTIN

 

Liga a IV-a, Seria B, sezon 2016 – 2017 – Etapa 21  

 

Voinţa Babţa – AS Căpleni

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: CHIS FLORIN

A1: IUHASZ TIBOR

A2: ILIES ANDREI

OBS: ROZS ZOLTAN

———————————————————

Real Andrid – Frohlich Foieni

DUMINICA – 11.06.2017 – 12:00 – 14:00

A: PETER ALIN

A1: CICEU MARIAN

A2: ARDELEAN VLAD

OBS: CSEH SANDOR

———————————————————

Unirea Pişcolt – Vulturii Santău 2013

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: TINCU BOGDAN

A1: BOROS ALEX

A2: ZSIGRAI CATALIN

ARBITRU JUNIORI: POP RARES

OBS: TURTUREANU IOAN

———————————————————

Fortuna Căpleni – Stăruinţa Berveni

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: BOGDAN RAZVAN

A1: BAUER ADALBERT

A2: BAUER IOSIF

OBS: GHERASIM ALEXANDRU

———————————————————

Olimpia Domăneşti – Schamagosch Ciumeşti

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: REBEGEA CIPRIAN

A1: COSTEA DANUT

A2: DEAC VLAD

ARBITRU JUNIORI: BOR ALBERTO

OBS: STOICA VIOREL

———————————————————

Schwaben Kalmandi Cămin – Recolta Sanislău

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: KOVACS SZABOLCS

A1: KOPRIVA TAMAS

A2: KOPRIVA ZSOLT

ARBITRU JUNIORI: DAMIAN JENNIFER

OBS: TOROK ZOLTAN

Ne puteți ajuta cu un share, un like sau să ne trimiteți știri pe WhatsApp!

Comments

comments

NICIUN COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ

Sigur nu esti Robot, dar trebuie sa ne asiguram :) *