DELEGARI ARBITRI SI OBSERVATORI WEEKEND-UL 10-11.06.2017

0
242

Liga a IV-a, Seria A, sezon 2016 – 2017 – Etapa 21   

Someşul Odoreu – Viitorul Viile Satu Mare

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: PENEGHI SERBAN

A1: SALAGEAN NORBERT

A2: SCHWARTZKOPF ZSOLT

ARBITRU JUNIORI: ESTAN ALEX

OBS: ZIMAN CORNEL

———————————————————

Speranța Halmeu – Unirea Păuleşti

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: HARIS ARMIN

A1: SULYOK ADRIAN

A2: BATHORY STEFAN

ARBITRU JUNIORI: BONTIDEAN DANIEL

OBS: BORZ IONEL

———————————————————

Dari Lipău – FC Certeze

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: NEICHI SERGIU

A1: POP EMANUEL

A2: TABACARU SERGIU

OBSERVATOR DE ARBITRI: NASTRUT LIVIU

OBSERVATOR DE JOC: MULCUTAN FLORIN

———————————————————

Venus Dumbrava – CS Someşul Oar

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: CHIRILOAIA CIPRIAN

A1: MAN CATALIN

A2: COSTEA GABRIEL

ARBITRU JUNIORI: SICIAN MIHAI

OBS: VIGU IOSIF

———————————————————

Dacia Medieşu Aurit – AS Livada

SAMABATA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: MOLDOVAN ANDREI

A1: POP CRISTIAN

A2: LUKACS LEVENTE

ARBITRU JUNIORI: CABA GABRIEL

OBS: POR CONSTANTIN

 

Liga a IV-a, Seria B, sezon 2016 – 2017 – Etapa 21  

 

Voinţa Babţa – AS Căpleni

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: CHIS FLORIN

A1: IUHASZ TIBOR

A2: ILIES ANDREI

OBS: ROZS ZOLTAN

———————————————————

Real Andrid – Frohlich Foieni

DUMINICA – 11.06.2017 – 12:00 – 14:00

A: PETER ALIN

A1: CICEU MARIAN

A2: ARDELEAN VLAD

OBS: CSEH SANDOR

———————————————————

Unirea Pişcolt – Vulturii Santău 2013

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: TINCU BOGDAN

A1: BOROS ALEX

A2: ZSIGRAI CATALIN

ARBITRU JUNIORI: POP RARES

OBS: TURTUREANU IOAN

———————————————————

Fortuna Căpleni – Stăruinţa Berveni

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: BOGDAN RAZVAN

A1: BAUER ADALBERT

A2: BAUER IOSIF

OBS: GHERASIM ALEXANDRU

———————————————————

Olimpia Domăneşti – Schamagosch Ciumeşti

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: REBEGEA CIPRIAN

A1: COSTEA DANUT

A2: DEAC VLAD

ARBITRU JUNIORI: BOR ALBERTO

OBS: STOICA VIOREL

———————————————————

Schwaben Kalmandi Cămin – Recolta Sanislău

DUMINICA – 11.06.2017 – 16:00 – 18:00

A: KOVACS SZABOLCS

A1: KOPRIVA TAMAS

A2: KOPRIVA ZSOLT

ARBITRU JUNIORI: DAMIAN JENNIFER

OBS: TOROK ZOLTAN

NICIUN COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ

Sigur nu esti Robot, dar trebuie sa ne asiguram :) *