DELEGARI CUPA ROMÂNIEI (EDIŢIA 2018-2019) – FAZA I

Ne puteți ajuta cu un share, un like sau să ne trimiteți știri pe WhatsApp!

PROGRAM CUPA ROMÂNIEI

EDIŢIA 2018-2019 – FAZA I

Miercuri, 03 octombrie

Recolta Sanislău – Schamagosch Ciumeşti 5-4

Joi, 04 octombrie

Victoria Tiream – Unirea Urziceni 6-2

Miercuri, 10 octombrie,

ora 15:30

Olimpia MCMXXI SM – Olimpia Domăneşti

A: Ovidiu Mazilu

A1: Neichi Sergiu

A2: Pop Cristian

Obs. Kegyes Adalbert

ora 16:00

Speranţa Bogdand – Dacia Supur

A: Peter Alin

A1: Borza Vlad

A2: Dănuţ Mihuţ

Obs. Rosz Zoltan

Dorolţ II Dara – CSM Satu Mare II

A: Bathory Ştefan

A1: Estan Alex

A2: J3nnifer D. Damian

Obs. Şuta Nicolae

ACS Turulung – AS Livada

A: Petruţ Sebastian

A1: Sabo Andrei

A2: Sician Gabriel

Obs. Lizac Paul

Viitorul Viile SM – Cetate Ardud 800 II

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Bumbuc Marius

A2: Zsigrai Cătălin Marina

Obs. Chioreanu Radu

Luceafărul Decebal – Platanul Marna

A: Rad Bogdan

A1: Sălăgean Norbert

A2: Reday Arpad

Obs. Rus Gavril

Ora 16:30

Unirea Bercu – Sportul Botiz

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Turtureanu Ioan

Prietenia Crucişor – Codreana Homoroade

A: Bărbuş Stejerel

A1: Ghencean Marius

A2: Lukacs Levente

Obs. Halici Eugen 

Joi, 11 octombrie,

ora 16:30

Viitorul Vetiş – Voinţa Lazuri

A: Simon Elek

A1: Gherman Patrick

A2: Şerban Ovidiu

Obs. Pataki Zoltan

 Miercuri, 17 octombrie, ora 15:30

Termala Dindeşti – Olimpia Căuaş

Gloria Moftinu Mare – Atletic Craidorolţ

Vulturii Santău – AS Ghenci

Voinţa Turţ – Venus Dumbrava

Egri Sasok Agriş – Someşul Odoreu

Ugocea Porumbeşti – Speranţa Halmeu

În această fază a competiţiei, în caz de egalitate, se trece direct la loviturile de departajare.

Baremul de arbitraj şi observator este cel de Liga a V-a, 3 X 120 – arbitru / 110 -observator

Ne puteți ajuta cu un share, un like sau să ne trimiteți știri pe WhatsApp!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *