FOTBAL SĂTMĂREAN | Cine arbitrează și observă în weekend?

Ne puteți ajuta cu un share, un like sau să ne trimiteți știri pe WhatsApp!

Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

 

Etapa a 7-a

 

Sâmbătă, 13 octombrie,  13:00 / 15:00:

Energia Negreşti – Venus Dumbrava

A: MM

A1: MM

A2: MM

Obs. Pintea Mircea

Victoria Apa – AS Livada, 14:00 / 16:00

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Iuhas Ioan

 

 

Duminică, 14 octombrie,  13:00 / 15:00:

Egri Sasok Agriş – Voinţa Lazuri

A: Gherasim Alexandru

A1: Rus Cătălin

A2: Lukacs Levente

Obs. Stoica Viorel

Sportul Botiz – Talna Oraşu Nou, 13:30 / 15:30

A: Bogdan Răzvan

A1: Orha Dan

A2: Mihali Darius

Obs. Halici Eugen

Speranţa Halmeu – Someşul Odoreu

A: Petruţ Sebastian

A1:Raţ Jr.

A2: Sician Gabriel

Obs. Dorca Marcel

 

Turul Micula – Dacia Medieşu Aurit

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Turtureanu Ioan

 

 

 

 

Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 7-a

 

Sâmbătă, 13 octombrie,  ora 13:00 / 15:00

Recolta Dorolţ – CSM Satu Mare

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Pataki Zoltan

Ştiinţa Beltiug – Someşul Oar

A: Bogdan Răzvan

A1: Tăbăcaru Sergiu

A2: Mihai Marius

Obs. Por Constantin

 

Duminică, 14 octombrie,  

ora 13:00 / 15:00

Atletic Craidorolţ – Crasna Moftinu Mic

A: Rad Bogdan

A1: Chiorean George

A2: Szakacs Zsolt

Obs. Cseh Şandor

 

Voinţa Babţa – Voinţa Doba

A: Chiş Florin

A1: Ardelean Vlad

A2: Dănuţ Mihuţ

Obs. Rozs Zoltan

Luceafărul Decebal – Unirea Păuleşti

A: Neichi Sergiu

A1: Nagy Szabolcs

A2: Pop Cristian

Obs. Năstruţ Liviu

 

ora 14:00 / 16:00

Cetate Ardud 800 – Viitorul Vetiş

A: Pop Lucian

A1: Reday Arpad

A2: Moisa Vlad

Obs. Morar Nicolae

 

 

 

 

Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 7-a

 

Vineri, 12 octombrie,  14:00 / 16:00:

CSM Victoria Carei – AS Ghenci

A: Mazilu Ovidiu

A1: Bathory Ştefan

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Ziman Cornel

 

 

Duminică, 14 octombrie,  13:00 / 15:00:

Schwaben Kalmandi Cămin – Schamagosch Ciumeşti

A: Pop Emanuel

A1: Bumbuc Marius

A2: Sas Bogdan

Obs. Kegyes Tiberiu

 

Real Andrid – Recolta Sanislău

A: Bărbuş Stejerel

A1: Zsigrai Cătălin Marina

A2: Căliman Patrick

Obs. Dumitraş Gheorghe

 

Unirea Pişcolt – Stăruinţa Berveni

A: Ciceu Marian

A1: Borza Vlad

A2: Peter Iulian

Obs. Niţă Gheorghe

 

Frohlich Foieni – Victoria Tiream

A: Peter Alin

A1: Iuhas Tibor

A2: Ciordaş Marius

Obs. Petz Istvan

 

AS Căpleni – Viitorul Lucăceni

A: Raţ Sebastian

A1: Bonţidean Daniel

A2: J3nnifer D. Damian

Obs. Schwarcz Oscar

 

Fortuna Căpleni stă

 

 

 

Liga a V-a, Seria A

ETAPA a 6-a

 

Sâmbătă, 13 octombrie, ora 16:45

Vulturii Santău – Olimpia Căuaş

A: Pop Emanuel

A1: Matei Claudiu

A2: Kerekes Sergiu

Obs. Neichi Ioan

 

 

Duminică, 14 octombrie,

ora 11:00

Olimpia Domăneşti – Speranţa Bogdand

A: Bogdan Razvan

A1: Orha Dan

A2: Mihali Darius

Obs. Lizac Paul

 

ora 15:00

AS Termala Dindeşti – Kneho Urziceni

A: Peneghi Şerban

A1: Miron Ciprian

A2: Vass Mark

Obs. Mândrean Remus

 

ora 16:00

Dacia Supur – CS SC Olimpia MCMXXI SM, teren Olimpia

A: Bathory Ştefan

A1: Şerban Ovidiu

A2: Estan Alex

Obs. Vigu Iosif

 

Gloria Moftinu Mare – Platanul Marna

A: Dragoş Bogdan

A1: Sălăgean Norbert

A2: Botoş Roland

Obs. Torok Zoltan

 

Liga a V-a, Seria B

ETAPA a 6-a

 

Sâmbătă, 13 octombrie, ora 15:00

AS CS Cetate Ardud 800 II – AS Voinţa Turţ

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Pop Paul

A2: Szucs Nikolas

Obs. Chioreanu Radu

 

Duminică, 14 octombrie,

ora 14:30

ACS Turulung – Ugocea Porumbeşti, teren Porumbeşti

A: Szabo Andrei

A1: Gherman Denis

A2: Bilţ Ionuţ

Obs. Şuta Nicolae

 

ora 15:00

Codreana Homoroade – Viitorul Viile SM

A: Kovacs Attila

A1: Hepcal Marius

A2: Socaci Simina

Obs. Racolţa Vasile

 

Recolta Dorolţ II (Dara) – CSM Satu Mare II

A: Kopriva Tamas

A1: Kopriva Zsolt

A2: Biro Eniko

Obs. Por Constantin

 

Unirea Bercu – Prietenia Crucişor

A: Berei Roland

A1: Ghencean Ionuţ

A2: Batori Patrick

Obs. Andreica Marcel

 

Juniori U11

LPS SM – Juniorul SM 2009, vineri, orele 17:00, teren Someşul

A: Simon Elek

A1: Gherman Denis

 

Primavera SM – Juniorul 2008, sâmbătă, 10:00, Păuleşti

A: Bauer Iosif

A1: Ghencean Ionuţ

 

Tăşnad – Il Calcio, brigadă Tăşnad

 

Juniori U 13

Energia Negreşti Oaş – Juniorul SM, sâmbătă, 09:30

Brigadă MM

 

LPS SM – CSS Carei, sâmbătă, 13:00, teren Someşul

A: Bărbuş Stejerel

A1: Hepcal Marius

A2: Batori Patrick

 

Primavera 2006 – Primavera 2007 sâmbătă, 11:30

A: Bauer Iosif

A1: Gherman Denis

A2: Ghencean Ionuţ

Ne puteți ajuta cu un share, un like sau să ne trimiteți știri pe WhatsApp!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *