Trei mașini s-au tamponatpe Podul Golescu. Una nu a mai putut fi mutată

Un accident de ciculație ușor a avut loc în această dimineață, în jurul orei 8 și 30 de minute la urcarea pe podul Golescu dinspre intersecția Crinul. Deși la acea oră traficul nu mai este aglomerat, se pare că cei trei șoferi au reușit să înceapă ziua destul de prost, cu o tamponare.

Din primele informații se pare că primul șofer ar fi frânat brusc, iar cei din spatele său nu au mai reușit să oprească la timp. Ultima mașina, o Skoda albastră a fost cel mai grav avariată, aceasta fiind lăsată în curtea bisericii cu partea din față distrusă.


