Programul și delegările din fotbalul județean în această săptămână

HomeActualitate

Programul și delegările din fotbalul județean în această săptămână

  LIGA IV-a “ELITE” – Duminica 26.03.2017 ora 15:00   Turul Micula - Unirea 08 Tăşnad Duminica 26.03.2017 ora 15:00 A: Kovacs Szabolcs A1:

Relații sexuale între o tânără adoptată și tatăl ei natural, pe care l-a descoperit la 18 ani. Acum au ajuns în instanță
Un sătmărean își scoate la licitație mașina pentru Tudor, băiatul cu tumoare cerebrală
Programul „Școala din grădină”, un real succes în comunitățile defavorizate din Satu Mare și Baia Mare
Ne puteți ajuta cu un share, un like sau să ne trimiteți știri pe WhatsApp!

 

LIGA IV-a “ELITE” – Duminica 26.03.2017 ora 15:00

 

Turul Micula – Unirea 08 Tăşnad

Duminica 26.03.2017 ora 15:00

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Zsolt

A2: Kopriva Tamas

OBS: Torok Zoltan

————————————————

Talna Oraşu Nou – Victoria Apa

Duminica 26.03.2017 ora 16:00

A: Bathory Stefan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Tabacaru Sergiu

OBS: Vigu Iosif

————————————————

ACS Voinţa Doba – Energia Negreşti

Duminica 25.03.2017 ora 15:00

A: Kovacs Istvan

A1: Costea Danut

A2: Tabacaru Sergiu

OBS: Brudasca Bogdan

 ————————————————

Ştiinţa Beltiug – Recolta Dorolț II

Duminica 26.03.2017 ora 15:00

A: Peneghi Serban

A1: Salagean Norbert

A2: Schwartzkopf Zsolt

OBS: Petz Istvan

————————————————

Luceafărul Decebal – CSM Victoria Carei

Duminica 26.03.2017 ora 12:30

A: Neichi Sergiu

A1: Pop Cristian

A2: Pop Emanuel

OBS: Por Constantin

 ————————————————

Viitorul Vetiş – Crasna Moftinu Mic

Duminica 26.03.2017 ora 15:00

A: Rat Sebastian

A1: Girati Cristian

A2: Dan Darius

OBS: Ziman Cornel


Liga V-a Seriile A si B

SERIA A – Duminica 26.03.2017 ora 15:00

Platanul Marna – Crasna Craidorolţ

Duminica 26.03.2017 ora 15:00

A: Pop Lucian (Carei)

A1: Moisa Florin (Carei)

A2: Chiorean George (Carei)

OBS: Rozs Zoltan (Carei)

————————————————

Olimpia Căuaş – Chesi Hodod

Duminica 26.03.2017 ora 15:00

         A: Chiriloaia Ciprian (Satu Mare)

A1: Sician Mihai (Satu Mare)

A2: Orha Dan (Satu Mare)

OBS: Chiorean Radu (Satu Mare)

 ————————————————

Viitorul Lucaceni – Victoria Tiream

Duminica 26.03.2017 ora 15:00

A: Chis Florin (Carei)

A1: Peter Alin (Carei)

A2: Juhas Tibor (Carei)

OBS: Cseh Sandor (Carei)

 ————————————————

AS Ghenci – Dacia Supur

Duminica 26.03.2017 ora 15:00

A: Mihai Marius (Satu Mare)

A1: Miclaus Razvan (Satu Mare)

A2: Estan Alex (Satu Mare)

OBS: Stoica Viorel (Satu Mare)

————————————————

SERIA B – Duminica 26.02.2017 ora 15:00

AS CS Cetate 2010 Ardud – Egri Sasok Agriş

Duminica 26.03.2017 ora 15:00

   A: Rebegea Ciprian (Satu Mare)

A1: Sulyok Adrian (Satu Mare)

A2: Popescu Tudor (Satu Mare)

OBS: Halici Eugen (Satu Mare)

 ————————————————

Unirea Bercu – Prietenia Crucişor

Duminica 26.03.2017 ora 15:00

A: Tincu Bogdan (Satu Mare)

A1: Bauer Adalbert (Satu Mare)

A2: Bauer Iosif (Satu Mare)

OBS: Borz Ionel (Satu Mare)

————————————————

Ugocea Porumbeşti – Atletic Craidorolț

Duminica 26.03.2017 ora 15:00

A: Chiorean Cristian (Satu Mare)

A1: Petrut Sebastian (Satu Mare)

A2: Bale Vlad (Satu Mare)

OBS: Kuki Karol

 ————————————————

Recolta Dorolț III – Dara – Codreana Homoroade

Duminica 26.03.2017 ora 15:00

A: Kovacs Attila (Satu Mare)

A1: Szucs Nicolas (Satu Mare)

A2: Boros Alex (Satu Mare)

OBS: Racolta Vasile (Satu Mare)

————————————————

 

Ne puteți ajuta cu un share, un like sau să ne trimiteți știri pe WhatsApp!