Un tășnădean s-a ales cu parbrizul mașinii spart, după ce un copac i-a căzut pe mașină

Un tășnădean a avut parte de o surpriză neplăcută astăzi. Acesta și-a găsit mașina cu parbrizul spart, după ce un copac a căzut peste mașină sa.
Totul s-a întâmplat în spatele magazinului CBA, mai exact pe strada Nicolae Iorga. Copacul s-a rupt din senin, cel probabil din cauza bătrâneii lui și a lipsei de întreținere.
Omul se poate îndrepta împotriva primăriei pentru a-și recupera paguba de la autoturism, aceasta fiind cea care are în atribuții întreținerea și toaletarea copacilor din oraș.


