FOTBAL SĂTMĂREAN | DELEGARI WEEKEND 29-30 septembrie 2018
Liga a IV-a, Seria A
(Zona Tur-Talna)
Etapa a 5-a
Sâmbătă, 29 septembrie, 15:00 / 17:00:
Energia Negreşti – Turul Micula
A: MM
A1: MM
A2: MM
Obs. Gherasim Alexandru
Duminică, 30 septembrie, 15:00 / 17:00:
Talna Oraşu Nou – Venus Dumbrava
A: Chiorean Cristian
A1: Bauer Iosif
A2: Bauer Adalbert
Obs. Kalmar Iosif
Victoria Apa – Someşul Odoreu, teren Seini
A: Chiriloaia Ciprian
A1: Bonţidean Daniel
A2: Jennifer D. Damian
Obs. Iuhas Ioan
AS Livada – Voinţa Lazuri
A: Pop Lucian
A1: Miron Ciprian
A2: Moisa Florin
Obs. Pintea Mircea
Speranţa Halmeu – Egri Sasok Agriş
A: Kovacs Attila
A1: Szabo Andrei
A2: Batori Patrick
Obs. Vigu Iosif
Sportul Botiz – Dacia Medieşu Aurit, amânat
Liga a IV-a, Seria B
(Zona Someş)
ETAPA a 5-a
Sâmbătă, 29 septembrie,
13:00 / 15:00:
Someşul Oar – CSM Satu Mare
A: Ovidiu Mazilu
A1: Neichi Sergiu
A2: Pop Cristian
Obs. Ziman Cornel
15:00 / 17:00:
Ştiinţa Beltiug – Voinţa Doba
A: Bathory Ştefan
A1: Tăbăcaru Sergiu
A2: Mihai Marius
Obs. Mandi Attila
Duminică, 30 septembrie, 15:00 / 17:00:
Luceafărul Decebal – Cetate Ardud 800
A: Rad Bogdan
A1: Botoş Roland
A2: Vass Mark
Obs. Pataki Zoltan
Crasna Moftinu Mic – Unirea Păuleşti
A: Peneghi Şerban
A1: Kopriva Zsolt
A2: Sălăgean Norbert
Obs. Torok Zoltan
Voinţa Babţa – Recolta Dorolţ
A: Peter Alin
A1: Ciceu Marian
A2: Ilieş Andrei
Obs. Niţă Gheorghe
Atletic Craidorolţ – Viitorul Vetiş
A: Chiş Florin
A1: Iuhas Tibor
A2: Peter Iulian
Obs. Morar Nicolae
Liga a IV-a, Seria C
(Zona Crasna)
ETAPA a 5-a
Duminică, 30 septembrie, 15:00 / 17:00:
Fronlich Foieni – AS Căpleni
A: Neichi Sergiu
A1: Pop Cristi
A2: Nagy Mate
Obs. Por Constantin
AS Ghenci – Recolta Sanislău
A: SJ
A1: SJ
A2: SJ
Obs. Altfater Robert
Stăruinţa Berveni – Real Andrid
A: Simon Elek
A1: Sas Bogdan
A2: Pop Paul Adelin
Obs. Halici Eugen
Viitorul Lucăceni – Schamagosch Ciumeşti
A: BH
A1: BH
A2: BH
Obs. Petz Istvan
Victoria Tiream – Unirea Pişcolt
A: Dragoş Bogdan
A1: Kopriva Tamas
A2: Toth Cristian
Obs. Cseh Sandor
Fortuna Căpleni – Schwaben Kalmandi Cămin
A: Kovacs Szabolcs
A1: Zsigrai Cătălin Marina
A2: Lukacs Levente
Obs. Năstruţ Liviu
CSM Victoria Carei stă
Liga a V-a, Seria A
ETAPA a 4-a
Duminică, 30 septembrie,
ora 13:00:
Platanul Marna – Kneho Urziceni
A: Bogdan Răzvan
A1: Marian Beniamin
A2: Mihali Darius
Obs. Rus Gavril
ora 15:00:
Vulturii Santău – CS SC Olimpia MCMXXI SM
A: Bogdan Răzvan
A1: Marian Beniamin
A2: Mihali Darius
Obs. Dorca Marcel
ora 16:00:
AS Termala Dindeşti – Speranţa Bogdand
A: Chiorean George
A1: Ardelean Vlad
A2: Ciordaş Marius
Obs. Rosz Zoltan
ora 17:00:
Gloria Moftinu Mare – Olimpia Căuaş
A: Raţ Sebastian
A1: Ghencean Marius
A2: Borza Vlad
Obs. Schwarcz Oscar
Dacia Supur – Olimpia Domăneşti, teren Domăneşti
A: Bathory Ştefan
A1: Estan Alex
A2: Gherman Denis
Obs. Turtureanu Ioan
Liga a V-a, Seria B
ETAPA a 4-a
Duminică, 30 septembrie,
ora 13:00:
Codreana Homoroade – Prietenia Crucişor
A: Stejerel Bărbuş
A1: Şerban Ovidiu
A2: Hepcal Andrei
Obs. Lizac PauL
ora 14:30:
Ugocea Porumbeşti – Viitorul Viile SM
A: Petruţ Sebastian
A1: Szucs Nicolas
A2: Raţ Jr.
Obs. Stoica Viorel
ora 17:00:
ACS Turulung – CSM Satu Mare II
A: Petruţ Sebastian
A1: Szucs Nicolas
A2: Raţ Jr.
Obs. Andreica Marcel
Recolta Dorolţ II (Dara) – AS Voinţa Turţ
A: Stejerel Bărbuş
A1: Şerban Ovidiu
A2: Hepcal Andrei
Obs. Kegyes Adalbert
Unirea Bercu – AS CS Cetate Ardud 800 II
A: Matei Claudiu
A1: Sician Gabriel
A2: Bâle Vlad
Obs. Ioan Borz
Campionatul Judeţean de Juniori U 11
Joi, ora 18:00, teren Someşul
Juniorul 2009 – Someşul Satu Mare
A: Bonţidean Daniel (CJ)
A1: Batori Patrick
Vineri, ora 18:00, teren Someşul
Juniorul 2008 – Il Calcio
A: Mihai Marius
A1: Sician Gabriel
Duminică, ora 11:00, teren Tăşnad
Unirea Tăşnad – Kinder Carei
A: Carei
A1: Carei
Duminică, ora 10:00, teren Păuleşti
Primavera SM – LPS SM
A: Neichi Sergiu
A1: Pop Cristian
Campionatul Judeţean de Juniori U 13
Sâmbătă, ora 10:00, teren Someşul
LPS SM – Primavera 2007
A: Mihai Marius
A1: Tăbăcaru Sergiu
A2: Batori Patrick
Sâmbătă, ora 11:30, teren Negreşti
Energia Negreşti – CSS Carei
A: MM
A1: MM
A2: MM
Duminică, ora 10:00, teren Tăşnad
Unirea Tăşnad – Primavera 2006
A: Carei
A1: Carei
A2: Carei
Vineri, ora 16:30, teren Someşul
Juniorul Under 15 – LPS Satu Mare
A: Mihai Marius
A1: Denis Gherman
A2: Sician Gabriel
Campionatul Nord Vest Juniori Under 16
Sâmbătă, ora 12:00, teren Someşul
LPS SM – Viitorul Cluj Napoca
A: Simon Elek
A1: Bauer Iosif
A2: Bauer Adalbert
Obs. : Racolţa Vasile
Sâmbătă, ora 13:00, teren Păuleşti
Primavera SM – Viitorul Oradea
A: Bogdan Răzvan
A1: Orha Dan
A2: Mihali Darius
Obs. Borz Ionel
Interliga Carei
Duminica, ora 10:00, teren Carei (Under 8,9,10)
A: Carei
A1: Carei
A2: Carei
A3: Carei
ULTIMELE ȘTIRI
Stiri Satu Mare