Halep: „Am plans dupa foarte mult timp”
Infrangerea suferita in fata Marketei Vondrousova din Cehia in optimi la Indian Wells nu a fost digerata prea bine de Simona Halep.
„Trec mai usor peste infrangeri acum, dar totusi sunt dezamagita si suparata. Astazi am plans dupa foarte mult timp”, a spus Halep.
„Este normal, dau suta la suta la fiecare meci, la fiecare turneu, de aceea sufar cand pierd. Invat insa din aceste meciuri si abia astept saptamana viitoare urmatorul turneu. Nu voi renunta”, a mai spus Halep.
Odata cu eliminarea de la Indian Wells Halep a pierdut si locul doi in clasamentul mondial, urmand a cobori cel putin pe locul trei WTA saptamana viitoare.
ULTIMELE ȘTIRI
Sute de persoane controlate de polițiștii de frontieră, pe rutele spre punctele de trecere a frontie...
Sute de persoane au sărbătorit Mica Unire în Satu Mare
De săptămâna viitoare municipiul Satu Mare va avea viceprimar
Apel la rugăciune pentru sătmăreanul Korodi Cătălin, atacat de cancer și aflat în fața unei interven...
Accident pe Drumul Odoreului -o mașină făcută zob
Așteptarea a luat sfârșit! Mâine are loc prima îmbarcare din noul terminal al Aeroportului Satu Mare
Accident pe Podul Decebal - circulația blocată pe un sens de mers
19 proprietari de animale de companie, amendați de Poliția Animalelor in această săptămână
"Rugăciune pentru Satu Mare" evenimentul solemn care coagulează toată comunitatea sătmăreană
Energy Kardio Club caută antrenor personal cu experiență! Te încadrezi?
Legenda castelului din Ardud a ajuns film pe marile ecrane - va fi lansat curând, chiar la Ardud
Cățelului Schengen i s-a schimbat soarta după ce a devenit viral și au dispărut controlele și poliți...
Stiri Satu Mare stomatologie satu mare