A avut loc extragerea pentru mașină Volvo oferită de Ovidiu Pop. Vezi cine a câștigat

Asa cum a promis, sătmăreanul Ovidiu Pop a făcut astăzi extragerea pentru stabilirea câștigătorului autoturismului marca Volvo, printr-un live pe canalul de YouTube.
Extragerea a avut loc prin folosirea unui motor care generează un număr la intamplare dintre doua valori date. Iar cei care s-au “bătut” pe aceasta mașină nu au fost putini, peste 20.000 de oameni.
Câștigător a fost desemnat Eugen Dumitru, din Galați, care a și răspuns la telefon și a afirmat ca își dorește masina. Ovidiu Pop s-a oferit sa ii plătească acestuia drumul pana la Satu Mare sa își ridice mașina sau sa o trimită pe trailer pana acasă la câștigător.
În cursul anului Ovidiu Pop va mai oferi prin tragere la sorti încă 2 autoturisme.


