Video!!! Sătmărenii prezenți în tribune la România – Anglia U21 s-au bucurat frenetic la golul 4

Un grup considerabil de sătmăreni au făcut deplasarea în Italia pentru a fi alături de echipa de tineret a României la meciurile din Campionatul European.
Dacă înainte de primul meci, cel cu Croația, sătmărenii s-au remarcat prin atmosfera prin care au făcut-o pe străzile din Italia, pe unde au trecut în drum spre stadion, la Cesena, unde a avut loc meciul cu Anglia, sătmărenii s-au bucurat frenetic la golul 4, inundand tribunele de urale.

Vlad Moza, unul dintre cei aflați în grupul de sătmăreni de la meci ne-a trimis un video care nu lasă loc de nici o interpretare.


