Hoții acționează în plin centrul orașului, în mijlocul zilei. O ospătară la un pas de a fi bătută

Reprezentanții unui restaurant din centrul orașului Satu Mare au făcut cunoscut un fapt de care nimeni nu poate fi mândru – hoții au prins curaj și acționează în plina zi, în centrul orașului, sub nasul cetățenilor și al Poliției.
Restaurantul Buny a fost prădat de un hot, care, fără scrupule, a întrat în restaurant și și-a umplut doua plase cu “de-ale gurii”. Când a fost surprins de ospătară și tras la răspundere, omul a devenit recalcitrant și doar ideea de a nu-și pierde “prada” a făcut să nu o atace pe femeie, căci altfel am fi putut scrie acum despre o întâmplare tragica.


