O mașină a luat foc în mers pe Bulevardul Lucian Blaga

Pagina de Facebook Drivers Sm anunță că o mașină a luat foc în aceasta dimineața, în mers, pe bulevardul Lucian Blaga. Aceasta a tras pe dreapta și oamenii au intervenit pana sa ajungă pompierii.
Doua autospeciale de pompieri au intervenit pentru a limita pagubele și pentru a stinge incendiul.


