Patru tineri, veniți de pe băncile școlii de poliție, au intrat în rândurile polițiștilor sătmăreni

4 tineri au intrat, în această săptămână, în rândurile polițiștilor din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Satu Mare.
Astfel, din această săptămână 4 tineri au intrat în rândurile polițiștilor din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Satu Mare, aceștia sunt absolvenți ai Şcolii de Agenți de Poliție „Septimiu Mureşan” Cluj-Napoca.
Având în vedere necesitățile instituției raportate la activitatea operativă din zona de competență a Inspectoratului de Poliție Județean Satu Mare, aceștia au fost repartizaţi la formaţiunile de ordine publică și rutieră.
Conducerea Inspectoratului de Poliție Județean Satu Mare le urează “SUCCES ÎN ACTIVITATEA PROFESIONALĂ” !p


