Balastiera din Apa face prima victimă din acest an

Alertă în județul Satu Mare. Potrivit informațiilor colegilor noștri de la PresaSM, în urmă cu câteva minute s-a anunțat prin n Serviciul Unic Apeluri de Urgență 112 că o persoană s-a înecat în balastiera de la Apa.
Mai multe echipaje ale Inspectoratului Județean pentru Situații de Urgență Satu Mare se deplasează la fața locului pentru a scoate la mal trupul victimei.
Știre în curs de actualizare…
Reamintim faptul că în data de 19 iunie a decedat un alt tânăr. La acea dată, trupul neînsuflețit al unui tânăr de 20 de ani a fost găsit de pompierii sătmăreni în balastiera Ciuperceni.
Sursa: PresaSM.ro


