O mașină s-a rupt în două după ce s-a lovit de un stâlp, în localitatea Marna. Șoferul vinovat a fugit

Un accident deosebit de grav avut loc în aceasta dimineața în localitatea Marna. Un șofer grăbit a scăpat controlul mașinii și a întrat cu ea intr-un stâlp.
Impactul a fost atât de puternic încât masina s-a rupt în doua, bucățile fiind aruncate la distanta una de cealaltă.
La fața locului s-au prezentat echipaje ale ISU pentru a curata locul accidentului și pentru a acorda îngriji medicale victimei, care era pasager. Șoferul vinovat de accident a fugit de la locul faptei.


