Un șmecher cu BMW s-a oprit într-un stâlp după ce a făcut drifturi

Un accident de circulatie a avut loc seara trecuta, pe Bulevardul Lucian Blaga, in jurul orei 23:00.
Conform celor de la www.dincolodesport.eu, soferul unui bmw a pierdut controlul autoturismului și s-a oprit cu acesta intr-un stâlp.
Conform aceleiași surse, soferul ar fi făcut drifturi inainte de a ajunge in stalp. Un sofer de taxi a fost cel care a sunat la 112, speriat ca dupa impact nu a iesit nimeni din masina.


