O satmareancă a murit in drum spre casă, imediat ce a ieșit din spital

Drama într-o familie din Soconzel. O femeie de 69 de ani a murit la doar câteva zeci de minute după ce a fost externată din spital.
Conform celor de la www.presasm.ro femeia a fost internata cu diagnosticul de ciroza hepatica. Ea a fost lasata acasa astazi. O vecina a venit sa o ia cu mașina, dar din păcate nu a mai ajuns până acasa.
Femeia a decedat in masina pe când a ajuns în dreptul aeroportului Satu Mare. Echipajele de prim ajutor ajunse la fața locului nu au mai putut face nimic pentru ea.


