Tânăr urmărit video prin tot orașul, dv după ce a furat dintr-un cazinou

Polițiștii locali din Satu Mare au fost duminica actorii unei urmariri ca in filmele de actiune, doar ca nu pe jos sau cu mașina, ci cu ajutorul camerelor de supraveghere din oraș.
Conform celor de la www.presasm.ro totul a început la un cazinou din Micro 17, acolo unde un tânăr de 23 de ani a pierdut o sumă maricică la aparate, dar nu a vrut sa plece cu mâna goală acasă, asa că a decis sa isi recupereze paguba cu banii din încasările cazinoului, furand 3000 lei.
Cand angajatul si-a dat seama ca ii lipsesc banii, a sunat la politiei, iar polițiștii au cerut ajutorul politiei locale pentru a ajunge pe urmele hotului.
Acesta a fost prins după cateva ore, dar apucase sa cheltuie deja o parte din banii furati.


