Un bărbat i-a tăiat soției gâtul cu un cuțit și apoi a încercat să se sinucidă

Caz șocant petrecut într-o gospodărie! Un bărbat mers în vizita la vecinii săi i-a descoperit pe amândoi, soț și soție, inconștienți, la podea.
Se pare că bărbatul, în vârstă de 30 de ani, i-a tăiat gatul soției, folosind un cuțit, după care a încercat sa se sinucidă, informează Bacău.net
“Din primele cercetări a rezultat faptul că, un bărbat de 38 de ani, pe fondul unui conflict spontan, ar fi provocat leziuni soției sale, în vârstă de 30 de ani, în zona gâtului, cu un cuțit, ulterior încercând să se sinucidă. La fața locului, polițiștii Serviciului de Investigații Criminale desfășoară cercetări pentru stabilirea întregii situații de fapt”, spun polițiștii din Bacău


