Bancomat aruncat în aer în România. Hoții au furat peste 100.000 lei, fiind aceeași care au mai făcut acest lucru acum două săptămâni

În această dimineață un bancomant a fost auncat în aer cu scopul de a fura banii cu care acesta a fost alimentat.
Conform unor surse citate de Ziua de Constanța, autorii spargerii de marți dimineață ar fi bărbatul și femeia care au aruncat în aer și bancomatul din comuna Castelu, județul Constanța. De această dată ei au aruncat în aer un bancomant din zona Pavilionului din Constanța.
Cei doi s-ar fi aflat sub supravegherea polițiștilor.


