Scene de groază în capitală. Un tânăr s-a aruncat de la etajul 25

Scene de groază au trecut prin fata ochilor mai multor bucureșteni seara trecută. Un tânăr și-a luat viata după ce s-a aruncat de la terasa unui restaurant situat la etajul 25.
Barbatul a luat singur masa la restaurant după care a ieșit pe terasa, iar într-un moment de rătăcire s-a aruncat în gol.
Corpul lui a fost văzut de mai mulți trecători, care au sunat la 112 pentru a raporta incidentul. Barbatul a murit instant la impactul cu solul.
În cauză s-a deschis un dosar pentru moarte suspectă.


