Un tânăr din județ și-a tăiat venele, seara trecută. L-au salvat medicii de la moarte

Echipajele de prim ajutor au fost alertate marți seara, în jurul orei 22:00 sa intervină în localitatea Iojib, la un tânăr care a încercat sa își ia viata.
Conform colegilor de www.presasm.ro un tânăr în vârstă de 22 de ani a încercat sa se sinucidă tăindu-și venele.
Din fericire viata lui a fost salvata de echipajul de prim ajutor ajuns la fața locului. După primul ajutor la fața locul, în vederea opririi sângerării, acesta a fost transportat la spital pentru investigații medicale.


