Senatorul Robert Zob îi invită pe oșeni în audiență pentru a duce problemele lor în Parlament

Senatorul Robert Zob se pregătește de noua sesiune parlamentara, culegând problemele chiar de acolo de unde se simt cel mai bine, de la nivelul cetățenilor.
În acest sens acesta organizează o sesiune de audiente la biroul parlamentar din Negrești Oaș, unde ii invita pe oșeni sa ii expună problemele lor.
“În scurt timp vom da start următoarei sesiuni parlamentare, iar ușile biroului meu sunt deschise pentru a te primi la discuții.
❓Ce probleme sunt în localitatea ta? Dar pe strada ta?
❓Ce investiții îți dorești să vezi realizându-se anul acesta?
❓De ce probleme te lovești cel mai des?
Vino mâine la biroul parlamentar din Negrești Oaș, strada Victoriei, între orele 12:00 – 14:00 și vom discuta despre toate acestea! Te aștept!”, transmite senatorul


