Mașină roțile în sus, după o depășire forțată și ratată

Un accident de circulație a avut loc în această dimienața ăe raza localității Odoreu, sfârșit cu un autoturism ieșit în decor, întors cu roțile în sus.
Conform www.portalsm.ro șoferul autoturismului a încercat să depășească un camion, doar că la revenirea pe bandă nu a reușit să mai țină sub control mașina și a ieșit cu ea în decor, sfârșit cu roțile în sus, pe marginea drumului, după ce a lovit un gard.
Din fericire nu au existat victime.
foto: www.portalsm.ro


