O tânără din Satu Mare a vrut sa fuga de familie, dar a ajuns doar pana la Petea

Polițiștii sătmăreni au fost alertați sâmbăta cu privire la dispariția unei tinere, în vârstă de 21 de ani, care a plecat benevol de la domiciliu și nu s-a mai întors, informează www.presasm.ro
Alerta a fost data de mama fetei, care anunță că fiica ei a plecat de dimineață de acasă și nu s-a mai întors, cu toate ca nu ar fi avut motive sa fuga de acasa, neexistând o stare de conflict între acestea.
Tânără a fost găsită câteva ore mai târziu, de polițiștii de la Petea, atunci când încerca să iasă din țară. Aceasta a ajuns la politie pentru a da explicații cu privire la plecarea ei neanunțata.


