Lucrări de reabilitare pe Podul Golescu. O banda e inchisa

Podul Golescu are circulația restricționată, după ce firma de întreținere drumuri intervine pentru reabilitare.
În acest moment este inchisa o banda de circulație, pe sensul de mers de la LIDL spre piață.
Lucrările sunt unele de întreținere, după ce, după iarna au apărut mai multe gropi pe aceasta banda. Drumarii au decopertat bucăți mari de asfalt, care urmează sa fie asfaltate.


