Copil de 3 ani, mort după ce a ieșit de la grădiniță. Părinții l-au preluat inconștient

Un copil de doar 3 ani, din Agris, a murit astăzi, la scurt timp după ce a fost luat de părinți de la grădiniță.
Confirm www.satumarenews.ro părinții l-au preluat pe cei mic inconștient de la grădiniță, cauza stării lui fiind încă necunoscuta.
Acestia au pornit cu copilul direct spre spital, ținând legătură cu cei de la SMURD telefonic. Copilul a fost preluat de SMURD la LICEUL economic, fiind în stop cardio-respirator.
Din păcate medicii nu au reușit sa îl salveze. Politia a preluat cazul


