Se fac angajări la Spitalul Județean, 7 posturi disponibile, dar nu de medici

Se pare că la Spitalul Județean Satu Mare nu e criza doar de medici, dat fiind faptul ca la Urgențe se lucrează cu doar un medic în anumite perioade din zi, ci și în alte departamente, respectiv administrativ.
Se cauta 7 angajați, din care 3 bucătari și 4 muncitori necalificați.



