Tânărul care a plonjat cu mașina în Someș a fost găsit înecat, la câțiva km depărtare

Tânărul în vârstă de 19 ani, care de afla la volanul mașinii care a plonjat săptămâna trecută în Someș a fost găsit de pompierii sătmăreni.
Trupul neînsuflețit a fost găsit la câțiva km mai jos pe rău, în apropiere de Martinesti.
“Trupul bărbatului dispărut în râul Someș a fost găsit și scos la suprafață.
Acesta va fi predat autorităților competente.
Din păcate victima nu mai prezenta semne compatibile cu viața.”, informează ISU Satu Mare


