Copil fără suflet! Și-a scos mama în stradă, după ce a strâns-o de gât

O mama din Satu Mare a ajuns să se vadă într-o situație la care nu se gândea niciodată. Aceasta a fost scoasa în strada de propriul fiu.
Conform www.presasm.ro femeia a ajuns pe străzi acum doua săptămâni, după o disputa cu fiul său. Cei doi s-au certat de la aranjarea alimentelor în frigider, copilul pierzându-se cu firea și luându-și mama de gât.
Femeia a ajuns la Urgențe pentru îngrijiri medicale, după care a ajuns în grija unui asistent social și într-o locuință sociala. Femeia afirma ca fiul ei are probleme psihice, fiind un pericol pentru ea și societate.
Oamenii legii au dispus ca bărbatul nu se mai poate apropia de mama lui timp de 12 luni.


