Primăria Comunei Vetiș vă transmite „Sărbători Fericite!”

Primăria comunei Vetiș transmite sătmărenilor, locuitori ai comunei și ai altor localități din județ „Sărbători Fericite!” și cele mai frumoase gânduri de bine. Sărbătoarea Nașterii Domnului să aducă în casele și inimile fiecăruia liniște, odihnă și multe bucurii iar cei dragi să fie alături de dumneavoastră în jurul bradului împodobit!


