“Împreună pentru o viață mai bună“ | Beneficiarii sunt 45 de copii – RO|HU

Primăria Municipiului Satu Mare și Serviciul Public de Asistență Socială Satu Mare s-au alăturat Asociației Stea care a lansat astăzi proiectul “Împreună pentru o viață mai bună“. Beneficiarii sunt 45 de copii de la Școala Gimnazială ”Octavian Goga”, structura Sătmărel!
“Tinerii educați de astăzi vor asigura mâine un viitor mai bun orașului nostru. Chiar dacă nu va fi un drum ușor sunt convinsă că împreună vom face față tuturor provocărilor!“, a spus viceprimarul Doina Feher.
A Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal csatlakozott a Stea Egyesület “Együtt egy jobb életért” projektjéhez amelyben az Octavian Goga Gimnáziumi Iskola 45 tanulója is részt vesz.


