VIDEO|FOTO – STEAGUL ROMÂNIEI BATJOCORIT DE PRIMĂRIA SECTORULUI 6 DIN BUCUREȘTI

preluare facebook personal Catalin Ioan Berenghi:
“Primăria Sector 6, batjocorește drapelul național lângă Podul Basarab!
AȘA ÎNTELEGE PRIMARUL SECTORULUI 6 ȘI CONSILIERII SĂI, SĂ RESPECTE DRAPELUL ROMÂNIEI!
VOI ACORDA O ATENȚIE DEOSEBITA SECTORULUI 6 ÎN URMĂTOAREA PERIOADĂ, PÂNĂ SE VA REZOLVA PROBLEMA STEAGURILOR MURDARE, RUPTE ȘI BATJOCORITE.”


