RO|HU – Hello Siberia “Satu Mare – Vladivostok” | VEZI UNDE AU AJUNS ȘI CÂT MAI AU PÂNĂ ACASĂ!

🇹🇩 Yeeessss!!! După zeci de filtre de poliție și soldați înarmați până în gât prin Dagestan, Ingușetia, Cecenia și Osetia de Nord in sfârșit am ajuns in Georgia, în Munții Caucaz!! Ne-am cazat la 2000 de metrii la o pensiune foarte ok, cu personal minunat! 🙂 Mâine trecem munții! 😉
Kilometrii parcurși: 26 500KM
Au rămas: 3 300KM
🇭🇺 Igeeeen!!! A Dagesztáni, Ingusföldi, Csecsenföldi és az Észak-Oszétiai rendőrségi és állig felfegyverzett katonai ellenőrzések után végre megérkeztünk Grúziába. Ezúttal az éjszakát 2000 méter magasban egy panzióban töltjük a Kaukázus hegységben. A személyzet nagyon cuki! 🤗Holnap átkelünk a hegyeken! 😌
Megtett kilométerek: 26 500KM
Hátra van még: 3 300KM
#HelloSiberia #50NEO


