A lovit și a fugit – un șofer a dărâmat gardul unui cabinet medical

După lăsarea serii pe străzile din oraș apar fel și fel de oameni, mulți dintre ei fiind tot cei de peste zi, dar cu alte stări de “spirit”
Un astfel de cetățean, probabil mai agitat, a întrat noaptea trecuta cu mașina în poarta și gardul unui cabinet medical de pe strada Ioan Slavici. O parte din gard și poarta au fost dărâmate, dar pana sa observe cineva, șoferul a plecat.
“Aseară in jurul orei 12,15 un cetatean responabil a intrat cu masina si a dărâmat poarta si gardul de la cabinet. Ioan Slavici 56. Daca aveti informații care ar putea da ne ajute sa – l gasim va rog sa ma contactati. Bineînțeles ca a fugit de la locul accidentului.”, transmit proprietarii cabinetului.
Dacă cineva a văzut incidentul, este rugat sa anunțe politia.


