A alimentat și a “uitat” să plătească. Acum este căutat pentru recuperarea banilor

O benzinărie din judetul Satu Mare, mai exact din Halmeu, cauta un sătmărean care a alimentat la ei și a “uitat” sa plătească.
Tocmai pentru ca nu știu exact daca uitarea a fost cu intentie sau nu, cei de la benzinarie il cauta acuma pentru a-i cere politicos sa plătească alimentarea, in caz contrar urmând să procedeze pe cai legale pentru recuperarea banilor.
“Rugam șoferul care a alimentat mașina cu nr SM 42 PTC sa treacă sa își achite contravaloarea combustibilului alimentat. In caz contrar Gradina E Verde va trebui sa recurgă la procedurile legale. Va rugam mult sa ne ajutati cu o distribuire , poate informația ajunge și la el cât mai repede. Va mulțumim ca ne sunteți alături! “, este anunțul celor de la benzinărie.


