Loga Dance a urcat cu 6 perechi pe podium la Cupa Sătmarului

HomeActualitate

După cum ne-am obișnuit și în anii precedenți, Cupa Sătmarului a fost un concurs foarte bine organizat, într-o sală de sport frumos amenajată și cu un

Loga Dance School a obținut 133 de medalii în acest an. Evoluție incredibilă din 2009 până în prezent
Dansatorii de la Loga Dance s-au întors de la Dej cu cinci medalii
O școală de dans sătmăreană, model de dedicare. A fost invitată să deschidă primul Congres Național de Kizomba
Ne puteți ajuta cu un share, un like sau să ne trimiteți știri pe WhatsApp!
După cum ne-am obișnuit și în anii precedenți, Cupa Sătmarului a fost un concurs foarte bine organizat, într-o sală de sport frumos amenajată și cu un program punctual, fără decalaje, iar meritele pentru această organizare le are școala de dans, Royal Dance Club.
Cei de la Loga Dance School au participat la această competiție cu un total de 11 perechi de dansatori , din care 8 au intrat în finală, obținand 12 medalii din care 6 locuri pe podium.